Tento web není aktualizován od roku 2012

22. 5. 2011

UPOZORNĚNÍ

Webové stránky Agentury pro certifikaci http://www.ac.ippp.cz/ již nejsou v platnosti. Všechny potřebné informace a aktuality naleznete v sekci CERTIFIKACE na www.ippp.cz.


13. 5. 2011

Vážení poskytovatelé programů primární prevence, certifikátorky a certifikátoři,

ke dni 11. 5. 2011 vydalo MŠMT prohlášení o prodloužení platnosti certifikátů odborné způsobilosti, kterým skončila platnost od 1. 11. 2010, nebo skončí v průběhu roku 2011. Novým žadatelům bude poskytnuta výjimka pro dotační řízení pro rok 2012. Plné znění dopisu naleznete zde. Daný stav bude trvat až do odvolání. Sledujte proto stránky MŠMT www.msmt.cz.

Pro bližší informace, dotazy či stížnosti prosím kontaktuje Mgr. Vladimíra Sklenáře na e-mailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Velice se omlouváme za dlouhodobě nejasnou situaci a vzniklé komplikace těm zařízením, která se řádně přihlásila k procesu certifikace.


4. 3. 2011

Vážení zájemci o certifikaci programů primární prevence.

Na základě rozhodnutí MŠMT bylo od 7.3.2011 pozastaveno přijímání nových žádostí o certifikační řízení. V případě změny stávajícího rozhodnutí MŠMT Vás budeme informovat na těchto stránkách.

Pro bližší informace prosím kontaktujte MŠMT: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript